zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert obiekty na wynajem

sortuj
Hale do wynajęcia Ząbkowice Śląskie
OBIEKT na WYNAJEM
OBIEKT na WYNAJEM

OBIEKT na WYNAJEM

Ząbkowice Śląskie,

11 900 | 1250 m2
nr oferty: W-277O

Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Perfect House Joanna Lis Do wynajęcia część magazynowa w obiekcie o charakterze komercyjnym z uwzględnieniem rynku nieruchomości o przeznaczeniu przemysłowym, usługowym, warsztatowym, biurowym, magazynowo składowym położony w Ząbkowicach Śląskich w pobliży podstrefy ekonomicznej przy trasie na Kamieniec Ząbkowicki. Przedmiotem niniejszej oferty jest magazyn główny o powierzchni 12500m2- istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych budynków magazynowych oraz biur. Konstrukcja budynku głównego: Fundamenty żelbetonowe, ściany nadziemia z bloczków gazobetonowych gr. 24cm docieplone, ściany wewnętrzne murowane z cegły pełnej , stropodach z płyt żelbetonowych, obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej , tynki wewnętrzne i zewnętrzne gładkie cementowo - wapienne , w części biurowej sufity podwieszane z płyt styropianowych , stropy podwieszane w pomieszczeniach hal magazynowych typu "Thermatex". Posadzki w sanitariatach i korytarzach z płytek ceramicznych, w pomieszczeniach biurowych płytki gresowe oraz płytki ceramiczne. Stolarka okienna PCV , drzwi stalowe,pcv oraz aluminiowe - jedno i dwuskrzydłowe oraz przesuwne automatyką otwierane na karty magnetyczne. Budynek wyposażony w instalacje elektryczną, oświetleniową , sily , odgromową , wodno-kanalizacyjną , instalacja c.o - 4 kotły gazowe Viessmann oraz dwa zbiorniki na ciepłą wodę o pojemności 100 litrów , instalację wentylacji mechanicznej w halach , instalacji alarmowej wraz z osprzętem, dodatkowo w każdym pomieszczeniu biurowym znajduje się klimatyzacja oraz osobny licznik elektryczny. Remont budynku został przeprowadzony w 2009 roku. Zgodnie z MPZP obiekt może zostać przeznaczony na produkcję : w tym zakłady produkcyjne, montażowe, i przetwórcze z zabudową magazynowo techniczną , bazy magazynowo - składowe , logistyczne , usługi przemysłowe, transportowe, badawcze , zakłady rzemieślnicze, naprawcze , handel hurtowy itp. Istnieje możliwość wynajęcia obiektu w całości lub jego części. Polecam i zapraszam do kontaktu, wszystkich niezbędnych informacji udzielę telefonicznie, e-mailowo lub osobiście. Podana cena jest ceną NETTO. Numer oferty w biurze: W-277O Kontakt do Agenta prowadzącego Joanna Lis 730-063-270 Dominika Lamczyk 575-063-270 biuro@phouse.eu Osiedle Różane 9h(pawilony obok Biedronki)

Część magazynowa z biurami
OBIEKT na WYNAJEM
OBIEKT na WYNAJEM

OBIEKT na WYNAJEM

Ząbkowice Śląskie,

15 750 | 1500 m2
nr oferty: W-252O

Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Perfect House Joanna Lis Do wynajęcia część magazynowa z biurami w obiekcie o charakterze komercyjnym z uwzględnieniem rynku nieruchomości o przeznaczeniu przemysłowym, usługowym, warsztatowym, biurowym, magazynowo składowym położony w Ząbkowicach Śląskich w pobliży podstrefy ekonomicznej przy trasie na Kamieniec Ząbkowicki. Przedmiotem niniejszej oferty jest magazyn główny o powierzchni 1400m2 z biurami oraz zapleczem sanitarnym 100m2 - istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych budynków magazynowych Konstrukcja budynku głównego: Fundamenty żelbetonowe, ściany nadziemia z bloczków gazobetonowych gr. 24cm docieplone, ściany wewnętrzne murowane z cegły pełnej , stropodach z płyt żelbetonowych, obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej , tynki wewnętrzne i zewnętrzne gładkie cementowo - wapienne , w części biurowej sufity podwieszane z płyt styropianowych , stropy podwieszane w pomieszczeniach hal magazynowych typu "Thermatex". Posadzki w sanitariatach i korytarzach z płytek ceramicznych, w pomieszczeniach biurowych płytki gresowe oraz płytki ceramiczne. Stolarka okienna PCV , drzwi stalowe,pcv oraz aluminiowe - jedno i dwuskrzydłowe oraz przesuwne automatyką otwierane na karty magnetyczne. Budynek wyposażony w instalacje elektryczną, oświetleniową , sily , odgromową , wodno-kanalizacyjną , instalacja c.o - 4 kotły gazowe Viessmann oraz dwa zbiorniki na ciepłą wodę o pojemności 100 litrów , instalację wentylacji mechanicznej w halach , instalacji alarmowej wraz z osprzętem, dodatkowo w każdym pomieszczeniu biurowym znajduje się klimatyzacja oraz osobny licznik elektryczny. Remont budynku został przeprowadzony w 2009 roku. Zgodnie z MPZP obiekt może zostać przeznaczony na produkcję : w tym zakłady produkcyjne, montażowe, i przetwórcze z zabudową magazynowo techniczną , bazy magazynowo - składowe , logistyczne , usługi przemysłowe, transportowe, badawcze , zakłady rzemieślnicze, naprawcze , handel hurtowy itp. Istnieje możliwość wynajęcia obiektu w całości lub jego części. Polecam i zapraszam do kontaktu, wszystkich niezbędnych informacji udzielę telefonicznie, e-mailowo lub osobiście. Podana cena jest ceną NETTO. Kontakt do Agenta prowadzącego Joanna Lis 730-063-270 Dominika Lamczyk 575-063-270 Osiedle Różane 9h(pawilony obok Biedronki) 58-200 Dzierżoniów biuro@phouse.eu

OBIEKT - hurtownia , usługi , sale konferencyjne, centrum, produkcja
OBIEKT na WYNAJEM
OBIEKT na WYNAJEM

OBIEKT na WYNAJEM

Ząbkowice Śląskie,

40 000 | 4000 m2
nr oferty: W-245O

Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Perfect House Joanna Lis Do wynajęcia ( lub sprzedania ) duży obiekt o charakterze komercyjnym z uwzględnieniem rynku nieruchomości o przeznaczeniu przemysłowym, usługowym, warsztatowym, biurowym, magazynowo składowym położony w Ząbkowicach Śląskich w pobliży podstrefy ekonomicznej przy trasie na Kamieniec Ząbkowicki. Przedmiotem niniejszej oferty jest budynek magazynowy główny o powierzchni 4000m2 - istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych budynków magazynowych Budynek główny na parterze składa się z sal sprzedażowych oraz hal magazynowych a całe piętro przeznaczone było na część biurowo - administracyjną i obejmuje ok 15 biur z zapleczami sanitarnymi i salami konferencyjnymi. Konstrukcja budynku głównego: Fundamenty żelbetonowe, ściany nadziemia z bloczków gazobetonowych gr. 24cm docieplone, ściany wewnętrzne murowane z cegły pełnej , stropodach z płyt żelbetonowych, obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej , tynki wewnętrzne i zewnętrzne gładkie cementowo - wapienne , w części biurowej sufity podwieszane z płyt styropianowych , stropy podwieszane w pomieszczeniach hal magazynowych typu "Thermatex". Posadzki w sanitariatach i korytarzach z płytek ceramicznych, w pomieszczeniach biurowych płytki gresowe oraz płytki ceramiczne. Stolarka okienna PCV , drzwi stalowe,pcv oraz aluminiowe - jedno i dwuskrzydłowe oraz przesuwne automatyką otwierane na karty magnetyczne. Budynek wyposażony w instalacje elektryczną, oświetleniową , sily , odgromową , wodno-kanalizacyjną , instalacja c.o - 4 kotły gazowe Viessmann oraz dwa zbiorniki na ciepłą wodę o pojemności 100 litrów , instalację wentylacji mechanicznej w halach , instalacji alarmowej wraz z osprzętem, dodatkowo w każdym pomieszczeniu biurowym znajduje się klimatyzacja oraz osobny licznik elektryczny. Remont budynku został przeprowadzony w 2009 roku. Zgodnie z MPZP obiekt może zostać przeznaczony na produkcję : w tym zakłady produkcyjne, montażowe, i przetwórcze z zabudową magazynowo techniczną , bazy magazynowo - składowe , logistyczne , usługi przemysłowe, transportowe, badawcze , zakłady rzemieślnicze, naprawcze , handel hurtowy itp. Istnieje możliwość wynajęcia obiektu w całości lub jego części. Polecam i zapraszam do kontaktu, wszystkich niezbędnych informacji udzielę telefonicznie, e-mailowo lub osobiście. Podana cena jest ceną NETTO. Kontakt do Agenta prowadzącego Joanna Lis 730-063-270 Dominika Lamczyk 575-063-270 biuro@phouse.eu Osiedle Różane 9h(pawilony obok Biedronki)